taidan olla

läheisriippuvainen,se selittäisikin aika paljon,kierrä kaukaa etten tartu kuin takiainen sinuun nainen.
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei pelkoa ;D.olen ajautunut jo uusiin kuvioihin.

Äänestä

Takiaisia saattaa olla olemassa ja osa M-naisina palstoilla esiintyvistäkin saattaa olla sellaisia, mutta sitä T. Hellsten ei tarkoittanut luodessaan osuvan mutta niin piloilleväärinkäytetyn termin. Kyse tuossa termissä ei ole siitä, että joku riippuu tungettelevasti tietämissään ihmisissä :-D niin rasittavaa kuin sekin on.

Äänestä

Samoin, et varo vaan ;)

Äänestä
  • kaksi takiaista,ei taida kuolemakaan niitä erottaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


11+17 kirjoitti:

läheisriippuvainen,se selittäisikin aika paljon,kierrä kaukaa etten tartu kuin takiainen sinuun nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu