Kyllä mä

vielä susta tykkään, huomasin sen...oot vaan niin lutunen ei oo toista eikä tule :)
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko A-nainen?

Äänestä

jossain vaiheessa hylänny mut taas? Onneks tää meidän juttu on tämmönen niin en ees huomannu.

Äänestä

Jaa.. kiva:)
Sinun hänellä on siis ihana ihailija:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


5+4 kirjoitti:

vielä susta tykkään, huomasin sen...oot vaan niin lutunen ei oo toista eikä tule :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu