kysymys

olen miettinyt tässä,että pitäisikö golf-vm98 massata tai ruostesuojata? Olen hieman massaukseen päin kallellaan. Käsittääkseni kori ei kovin helpolla ruostu, vaikka kylläsän sekin jossain vaiheessa rupeaa kukkimaan.
1333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

saada autosta pitkäaikaisen käyttöpelin, niin täysi ruostesuojauskäsittely autolle on paras ratkaisu - kotelot ruostuvat yhtä helposti kuin alustakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


golf kirjoitti:

olen miettinyt tässä,että pitäisikö golf-vm98 massata tai ruostesuojata? Olen hieman massaukseen päin kallellaan. Käsittääkseni kori ei kovin helpolla ruostu, vaikka kylläsän sekin jossain vaiheessa rupeaa kukkimaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu