Panoraamakattoluukku

Onko millaisia kokemuksia Farkun panoraamakattoluukusta ?
43786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei siinä ole mitään ihmeellistä. Itseäni ärsyttää ajaa ilman suojaverhousta sillä, tulee liian valosaa sisään ja häiritsee ajamista. Se ei muuten ole mikään luukku, ei sitä mitenkään avata voi, pelkkä lasikatto.

Äänestä
  • ??? Kyllä mun passat vm 2013 luukun saa auki. Sitä ei vaan saa avata talvella ettei mene tiivisteet rikki.

    Äänestä

Sitten panoraamakatto on väärä sana. Silloin se on kattoluukku.

Äänestä

No aloittaja puhuu panoramakatto*luukusta*. Ja se varuste on juuri tuon niminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harkinnassa kirjoitti:

Onko millaisia kokemuksia Farkun panoraamakattoluukusta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu