Vapaat loisnatiaiset jotka sytyttivät

tulipalon, kyllä kohta voi viduttaa olla näiden vanhemmat (=maksajat): http://www.iltalehti.fi/uutiset/201303160143129_uu.shtml
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Unikekohotelli poltettiin jaa nyt tämä. Naantalissa aika vaarallista kun näitä pyromaaneja kulkee kaduilla. Entä ne kaikki veneitten poltot Taimossa, autotallit muut..

Äänestä

Katsos vaan, tauon jälkeen keskuuteemme on taas palannut ammattivalittaja, jonka jokaisesta avauksesta löytyy sana LOINEN. Koita keksiä jotain uutta, koska ei noita loisrutinoota jaksa kuunnella kukaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vapaus=ongelma kirjoitti:

tulipalon, kyllä kohta voi viduttaa olla näiden vanhemmat (=maksajat): http://www.iltalehti.fi/uutiset/201303160143129_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu