Voin sitten tehdä

meidän häihin kakut :)
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaan kesähäissä happanee nopiaan kakkujen kermakuorrutteet.Hääkostyymit kostuu hiestä ja kukat kuihtuu kuumuudessa.

Äänestä
  • Kiitos onnitteluista jo etukäteen :) Mitä sitten, vaikka hiki puskeekin pintaan, kunhan naama ei ole happamannäköinen ;) hauskat häät tulossa.

    Äänestä

Hyppää kakkuus!

Äänestä
  • Ei sun oo pakko mennä, mutta minäpä meen :)

    Äänestä

Ikävöitkö sun miehen bestmäniä? Jos kerta menet naimisiin ja olet ikäväpalstalla.

Äänestä
  • :D No sitä mun miestä ikävöin tietenkin :) Sitä miestä, jonka kanssa mun on tarkoitus mennä tulevaisuudessa naimisiin! Olkoon bestmanit ihan rauhassa vaan siellä omassa kolossaan fantasioimassa ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


morsiankohta kirjoitti:

meidän häihin kakut :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu