Sofia Nousiainen $$$$$$

Luin lehdestä että on vihdoin saanut maistaa menestystä. Esitteli kalliita kenkiään ja laukkujaan, jostain kuulin että miehensä johtaa jotain kiinteistöyritystä ja etsivät uutta kotia arvoalueelta helsingistä. Onnea nuerelle parille, vähän tällaista tavista kadehdittaa mutta se on normaalia.
3359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä lehdestä? Ja sitten heräsit.

Voisihan tuokin alkaa strippaamaan ja vetelemään helminauhoja sieltä minne aurinko ei paista.

Äänestä

Hienoa, onnea tosiaan nuorelle parille

Äänestä

Onnea määrätietoiselle ja ahkeralle nuorelle parille. Niko tekee vaateet, Sofia pukee ne ylleen ja myy kuluttajille. Topimiva yhdistelmä joka taitaa näkyä tilipussissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pusi sofia kirjoitti:

Luin lehdestä että on vihdoin saanut maistaa menestystä. Esitteli kalliita kenkiään ja laukkujaan, jostain kuulin että miehensä johtaa jotain kiinteistöyritystä ja etsivät uutta kotia arvoalueelta helsingistä. Onnea nuerelle parille, vähän tällaista tavista kadehdittaa mutta se on normaalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu