Suurin osahan näistä ei ole päässyt elämässään mihenkään. Muutama poikkeuskin löytyy.
1. Niko Nousiaisella on menestyvä vaateliike ja vetää kiinteistönvälitysfirmaa.
2. Martina tekee toista levyään eikä muilla menestymisen mittareilla paljon esittelyä kaipaa, malli, laulaja näyttelijä.
Keitäs muita menestyjiä on?
BB menestyjät
14
330
Vastaukset
- Jostain tuli mieleen,
Marko Kaarto on ex-painija, sm-tasoa ja nykyään uusi sarasvuo tai jotain. Tienaa ainakin sen verran että elää tällä "valmentmisella" ja matkustelee paljon.
En muista minä vuonna oli bb:ssä mut tippui suht aikaisin.- bb 2006
Marko on fiksu äijä.
- Niko the hunk
Martina ja Niko taitavat olla ainoita todellisia menestyjiä. Muista ei ole paljoa kuulunut ovat muuten upeita nuo Nikon liikeen vatteet, kavereiden kanssa käytetään. Laadukkaita edullisia ja tyylikkäitä, suosittelen.
- mainoskanava
Se, että joistakin ei ole julkisuudessa kirjoitettu, ei tarkoita sitä, etteivätkö ne menestyisi elämässään. Mainostakaa nyt sitten tekin puljuanne, ettei mene yksipuoliseksi pornon mainostamiseksi.
- Bb:sta tähtiin
Eikös Niko lopettanut jo vaateliikkeensä? Ja lienee uransa alussa oleva ihan tavallinen kiinteistönvälittäjä. Tokihan on menestynyt jos joihinkin muihin bb-tyyppeihin vertaa, mutta todellisessa maailmassa ei varmaan vielä puhuta menestyjästä.
Millä ihmeen kriteereillä Martina on menestynyt?
Onko pitkä ulosottorekisteri ja valtava määrä ripsi ja kynsihoitoja menestymistä?
Todellisista bb-menestyjistä tulee mieleen Sauli, joka asuu nykyään Hollywoodissa :)- Jessika Kvla
"Kaikki haluavat Martinan"
- sauli whooooore
"Todellisista bb-menestyjistä tulee mieleen Sauli, joka asuu nykyään Hollywoodissa :) "
onko menestymistä asua Hollywoodissa ja pyllistää julkkikselle aina kun toinen pyytää? - Käynyt koulujakin
Esa A on rikkaampi ja menestyneempi kuin nuo yhteensä.
- KoKKolaa
Sari pirpana menestyy myös, eikä halua olla julkisuudessa, enää.
- nakupellå
Janica esittelee sulojaan tasaisin väliajoin... Jos se on sitä menestystä.
- iso M
Martina on miljonääri, nuori malli, laulaja, nättelijä, äiti. Kyllä varmaan monta ihmistä kadehdituttaa.
- kjfkaJFAKSJ
Nuori malli (kirj.yhteen), nättelijä siis WTF.
Taas taitaa tämä onneton näpyttelijä olla jo siidereissä tähänaikaan aamusta.
- AnaLIa
Eikös se joku Antti ole markkinointipäällikkö jossakin hyvinvointifirmassa?
- Kurhis on Julkkis
Antti "pomo" kurhinen on menestyvän hyvinvoiti yrityksen johtohahmoja.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h613964- 503879
Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062861Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv522659Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.551982Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p211799Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151649- 321503
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1061327- 1801261