Olin sellainen syrjäänvetäytyvä mies. Ei ylipainoni johdosta käynyt flaksi kun kävin tansseissa. Odottelin seinän vierustalla jotta kävisi hakemaan tanssiin - ei naiset minua koskaan hakenut.
Aikaa kului ja ei naisia ilmestynyt pirtilleni. Olin jo kuuskymppinen - tietty epätoivoinen siitä joutuuko Jormani töihin naisen kanssa. Minun ongelma on, että en juo viinaa. Olen tällainen maatalon jössikkä pienestä piiristä.
Äläpä mittään. Sitten se tapahtui, pirtilleni eksyi sanan mukaisesti seitenkymppinen nainen kyselemään tietä puolukkamettään. Tarina alkoi...
Päevee, sanoi vieras, mää ettisiin puolukkamettää tiältä päin tiiäättekö työ reittiä sinne piän. No miulla alko heti raksuttta mitä hyö tarkottaa. No kuule mie oon Auvo nimeltään. Mikä teittin nimi on, olen Augusta. Jaa, mites työ täällä päin ootta. Noo, jotta tulin puolukkaan, kuulin jotta täällä olis sitä paljon. Vaikka oompa ollut ilman munnoo jo monta päevää. Mites Auvo jotta jos vetäisit läpeeni varvin niin päestääs vauhtiin. Miulla ku on varsin iso läpi, Onkos se sinun mulukku kuin iso. Meinaan kun exänkin parru oli 24 cm pitkä.
Tuota, minä virkoin. Eihän tuossa hätiä mitiä, olen koko elämäni kasvattanut Jormaani, se on jo 37 cm pitkä eikä se ole ehta naisen pillua vielä näkennä.
Miten tuo olis jos saisin vähän nuolasta pilluasi niin saisin vähän tuntumaa kun tämä on meikäläisen ensimmäsii kertoja näin naisen kanssa. Jotta Aukusta kävisikö sen näi het alkuuj ku muna jo törrööttää. No anna tulla, jos siulla noin iso muna on niin olispa tämä uusi kokemus miullekin.
Voi tokkiinsa kun näin hänen läpensä niin miultal tuli heit purskahti akan naamalle isossa kaaressa. Näin tämäkin piti tietysti männäkin.
Kaverille töitä vähän myöhemmällä iällä
Mättlä
0
2039
Luetuimmat keskustelut
- 2291964
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601154- 20985
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125686- 38669
Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤224658Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa201587- 38418
- 50418
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42412