CityMarket LPR

Onpas CM:ssa komioita poikia töissä.. mukava mennä ruokaostoksille, saa samalla silmänruokaakin ;)
3510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pitääkin mennä katsastamaan ruokaostosten lomassa talon tarjontaa..

Äänestä

Ai se olitkin sinä börje joka siellä hyllyjen välissä kuikuilit kieli roikkuen kun yritettiin poikien kanssa tehdä töitä. Ekkö sää tiedä että sun kaltaiset poijat on töissä ravinteleiden ovilla ja jotku pukeutuu nahkaliiveihin mopedikerhoissa eli sinne suuntaan seuraavan kerran sit hakemaan silmänruokaa.

Äänestä

Olen samaa mieltä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevät tekee kirjoitti:

Onpas CM:ssa komioita poikia töissä.. mukava mennä ruokaostoksille, saa samalla silmänruokaakin ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu