Tilastokeskuksen asiantuntija !!!

Tilastokeskuksen asiantuntija.
Psykiatriset sairaalat täynnä japsi kuskeja !!!
Voi sitä tkua ja hampaiden kiristelyä.
Katastrofi järkyttää!
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No siitähän se lähtee työllisyys nousuun kun kaikki autoilijat pannaan
hullujen huoneelle mätänemään ei kehu enää skodistit eikä japsit oman
saappaan paremmuuttaan vaikka saab oli autoista parhain se 96-kutonen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suur- Katastrofi kirjoitti:

Tilastokeskuksen asiantuntija.
Psykiatriset sairaalat täynnä japsi kuskeja !!!
Voi sitä tkua ja hampaiden kiristelyä.
Katastrofi järkyttää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu