Ootteko törmänneet Porissa, tai tiedättekö tyyppejä ketä tämmössiä harrastaa?? OOn kuullut,että porissa tietyissä piireissä on sen verran pelottavaa "hörhelö" porukkaa,että kannattas kiertää kaukaa oikeesti!!!!
Saatananpalvonta
fi-1
201018
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Olet siis ollut kaupunginhallituksen kanssa tekemisissä.
Niin tai työkkäri tätien messu tilaisuuksissa. HHHHH. Kauhistuttaa vieläkin
Onhan täällä noita kaikenlaisia palvojia. JSVP, yms.
Saatananpalvojia ei ole olemassakaan. Se on uskovaisten keksimä yhdyssana. Vuosi on 2013 ja vielä joku yrittää luudalla lentää. Buahaaaaa.
Huoh... Niinhän ne monet ensin kuvittelee, kun on nähny vaan joitain goottiteinejä, jotka on vähän viillelly ja nauttii kukkahattutätien ilmeistä.
Omat suosikkini oli (jostain irc-quotes:ista) ne ~12v tyttöset, jotka vertaili keskenään, miten paljon paheksuntaa ja väärinymmärrystä on tullu sen jälkeen kun alkovat pukeutuu mustiin ja kuunnella black metallia = 69 Eyes, HIM... ...
Kuitenkin, saatanan vanhin valhe on se, ettei häntä muka ole edes olemassa. Kysyhän ex-saatananpalvojalta, onko saatana todellinen!? Ex-palvojia vaan ei pahemmin löydy hihhulipiirien ulkopuolelta, koska jos haluaa irtautua, se on joko itsemurha, jonkun toisen suorittama murha tai Jeesus.
Telakkamiehet saa potkuja...
Ootteko huomannunna! Eliitistä vapaamuurarit ja (yläasteissa palvovat saatanaa) odd fellowslaiset ei saa potkuja ylihyvä palkkaisista hyväveli orkanisoiduista töistään, viroista kirveelläkään, ei millään. Aina vaan naatiskelevat pienellä ruumiillisella rasitustasolla ja huippu kk/tuloja! Ne on "vala" ja saatanallisen sidonnaisia duuneja, jotka ylimpien asteiden rapparit hyvin tietävät ja ei niihin pääse romanialainen tai eestiläinen hitsarikaan, vaikka 5 saumaa vetäis unissaan... eikä lopputili saanut suomalainen hitsarikaan... Mut rapparil o ain börssi kunnos... (tämän kaiken minä annan sinulle, jos sinä kumarrat minua... babhomet, jah-bul-on)
http://koti.phnet.fi/petripaavola/vapaamuurarit.html
Ette halua saatananpalvojiksi, noita työpaikkoja vastaan täytyy uhrata oma esikoislapsi.
Satanisteja on ollut Porissa viimeistään -90-luvulta alkaen. He ovat kaataneet hautakiviä massiivisesti, eivät yksittäisiä. Kuten sanoit, kannattaa kiertää koko Pori kaukaa!!
Ulvilast vois löytyy...
Hautakivien kaataminen on mukulain touhuja. Mutta on se vaan merkillistä kun Satakunnan Kansan lehden avaat, niin okkultistisia mm. vapaamuurareita ja odd fellows jäseniä vilahtelee teksteissä. On mm. Kotiniemeä, Vasamaa, Vuolannetta jne. Onko Porilaiset niin tyhmiä etteivät tajua, että he hyvävelijärjestelmissään manipuloivat Porin asiat miten tahtovat ja ovat alakerran Herran salaisessa palveluksessa!? Petri Paavolalla on siitä todisteet ja lähdeaineisto! http://koti.phnet.fi/petripaavola/vapaamuurarit.html
Käsite: "Saatananpalvoja" = Äidin ja isän sperman-kusen yhdistelmästä siittämiä, päähän potkittuja, koulukavereiden hylkiöitä ja metallia kuuntelevia hippilettejä. Hippiletti on vaan pitänyt värjätä mustaksi, jotta se puhuttelee paremmin, kun on nahkatakki päällä ja mustat 30cm koroilla varustetut "maiharit" jossa vähintään 50 tikkiä. Sitten tuola vedetään Manson-tyyliset piilolinssit päässä ja OLLAAN SITTEN NIIN PELOTTAVIA JA KIINNOSTAVIA, ETTÄ!
Käsite: "Hippi" = Se erilainen poika/tyttö luokallasi joka ei käy suihkussa ja sen häpy-/kainalo-/muna-/partakarvat rehottaa ympäri kehoa. Se joka haisi yleensä hieman karamellille tai muuten vaan epämääräiselle ruohon ja tupakan yhdistelmältä. Hänellä on aina jotakin sanottavaa jostakin asiasta jossa käsitellään syrintää/erilaisia atteita/väkivaltaa/naisten ja miesten välisiä eroja/eläimiä/elämää/sotaa ja hänen on aina saatava se viimeinen sana sanotuksi. Hippi, se yhteiskunnan viimeinen toivo, kun ihmiset lopettavat äänestämästä jaloillaan.
Tosin, suomessa ei ole edes kunnon hippejä enään.
Käsite: "Äidin ja Isän kusen-sperman yhdistelmällä siittämä" = Henkilö joka on laitettu aluille yleeensä joulun - uuden vuoden välillä rankkoina ja kosteina pyhäpäivinä. Yleensä sinä viimeisenä vuoden päivänä, kun on takana miltein viikko rankkaa juopottelua ympäri kylää, on sitten löydetty vielä se "paras" menossa mukana pysynyt. Sitten on vielä pistetty painaen ihan järjetön kusihätä päällä ja sitä on sitten vähän kanssa lorahtanut, kun on tämä elämän kaunein asia saatu päätepysäkille.
Demarikki on lähteny mukkaan aidon pahan tekkoon Porissa odd fellowsisa! jah-bul-on / lucifer / baphomet Ettekö tiedä, Suomen todelliset vallanpitäjät yläasteen vapaamuurarit-illuminaatit sallivat tämän kaiken yhteiskunnan moraalittomuudet ja vääryydet, että tulisi Suomeen ORDO CHAOS mm. islamin avulla! Aitojen kristillisten arvojen lopullinen alasajo ja saatananvaltakunnan arvojen, sekä noituuden tilalleotto kaikessa/kaikkialla!!! Homo- ja lesbo vallankumous! islamin vallankumousta alk. Astrid Thorsin johdolla vihervasemmisto! Köyhien kyykyttämisen ennätys Suomessa, esivalta okkultistinen hyväveliverkostoitunut, jakaa rahamme vaarallista islamia tunnustaville maahanmuuttajille/islamisteille, jotka eivät ikinä alistu tottelemaan Suomen lakeja, kreikkalaisille, Kataisten kawereille, loossien salaisiin miljardihankkeisiin ja hyväosaisten taskuihin.... ORDO CHAOS!
Porissa voitaisiin vaikka Winnovassa aloittaa nuorisoasteen vapaamuurarikoulutus.
1. Vuosi, riitit ja valat
2. Vuosi, hyvävelijärjestelmät, rahavirrat ja esivallan manipulointi
Loppututkinnossa 31,32 ja 33 direktiivi asteen mukainen jah-bul-on todistuksen luovuttaa nuorisopuolen rehtori.
Tämän koulutuksen saaneille on sitten mammonaa ja titteleitä, sekä RAHAA... / tietenkin köyhien Porilaisten selkänahasta!
Poliittiset hyvävelijärjestelmät hoituvat työssä(super pienin rasituksin)-oppimisina niinkuin ennenkin towerien ja eritoten Jhl:n siunaamina.
Haluan remari tai kokkelis jäsenkirjan, niin silloinhan rupian saamaan salasia tulospalkkioita ja loossi valalla loputki rikkaure Pori kaupungissa on miun.
Voiko olla mahdollista, että Ässien juhliminen voisi joissakin tapauksissa lähennellä "palvontaa" lieveilmiöineen?! Ainakin jos alkoakin vedetään monta päivää putkeen? Ovat voittonsa varmaan ansainneet, mutta onko kaupungissa kaikki arvot kuitenkaan kohdallaan? Onko tulevaisuus "siunattua"?
Miksi pukeutua vain mustaan, kun on kauniita värikkäitä kuosejakin. Piristävät muutenkin pimeää talvea.
Porin kovin satanisti on kirkkoh***a Huhtala.
Minä olen joskus ollut perkeleen palvoja.
Nuorena palvoin erästä kimulia, mutta jonkun ajan päästä osoittautui, että hän olikin itse perkele.
Saatanan palvonta on uskonto siinä kun muutkin uskonnot! Elikkä täyttä huuhaata!
TPK:ool ainaki oli siäl karttapualel. Niil ny o eri nimet harjoittamaansa pimeän ajan toiminnalle. Hoitokokkous.