Onko kukaan huomannut, kuinka se on kasvanut? Ei kai se haitttaa, mutta kiinnitipähän nyt vaan huomioni.
Ollin pää
9
1622
Vastaukset
- vahi
Se voi olla porilaista syndroomaa, kun mun mielestä myös kääpiö-Neumannin pää on kasvanut liian isoksi.
- Kohu 76
Nipalla on aivan helkkarin iso pää, että kyllä tossa voi olla perääkin.
- Pää-Olli
Ollilla on helkkarin iso pää, joka vielä kaiken lisäksi on umpitäynnä kusta!
- Pää ja mää
Täällä on joku mahdottoman kiukkuinen, katkera ja umpikateellinen "rokkipoika", joka uhoaa useammalla YÖ-yhtyeen palstalla :-)
Se on hyvä, että YÖ herättää tunteita. Hienoja iskusävelralleja nuo Lumivalkoiset, Joutsenlaulut ja monet, monet muut. - mielipiteen vapaus
Ei pahalla, mutta eiköhän maailmassa oo parempiakin bändejä joita kadehtia...
- Ripuli-Oliver
Mainoksen perusteella Olli on nyt panostanut lavaliikehdintään: musta paita että läskikasa näyttää pienemmältä, hienoinen etukeno, kädet heiluvat vapaasti alhaalla kuin CP-vammaisella gorillalla, ja se jääkiekkoilian jättimäinen perse heiluu vasemmalta oikealle ja oikealta vasemmalle.
- Rajuu tajuu
Ainakin Ollilla ja Yöllä menee todella hyvin. Sitten kun homma alkaa kusemaan, niin pääsee varmasti siihen kapakeita kiertävään kakkos Yöhön vetämään rajuina versioina samat biisit.
- puuuuuuth
Päät.
- Päittäin-päätellen
Päitä on alkanut vaikenemaan
Päitä on alkanut putoilemaan
Pää on pääomaa. Sitä ei saa lyödä laimin,
eikä kehoaan.
R.i.p.pi - kevyet multasäkit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 826205
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t293733törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/253075Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3631664- 331368
- 261292
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11916Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi42873Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11860- 42819