JTm

Yhä vain odotan ihmettä tapahtuvaksi vaikka tiedän olet jo mennyt ja unohtanut
5202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mennyt olen, mutta sitä yhtä en ole unohtanut. Ihmettä tässä itsekin toivon, mutta anna nyt ihmeessä jotain tunnisteita.

Äänestä
  • Ikävöin sinua JTm yhä. 9 vuotta olen ikävöinyt, toivonut, odottanut. Työkuvioissa aikanaan tapasimme. Muutaman kerran työajan ulkopuolella pikaisesti.

    Äänestä

Eihän sinua NNn voi unohtaa

Äänestä

No mikset laita esim.meiliä mulle, niin vaikka tavataan :)?

Äänestä
  • olen laittanut useita s- posteja ja txt- viestejä saamatta vastausta :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäyksinainen kirjoitti:

Yhä vain odotan ihmettä tapahtuvaksi vaikka tiedän olet jo mennyt ja unohtanut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu