mistä löytyisi lappeenrannasta halpa korjaamo/nyrkkipaja jossa vois vaihdattaa vanhempaan autoon esim jakopään hilut tai säätää aurauskulmat, ilman että tarvii maksaa miljoonia.
edullinen autokorjaamo
foorti
11838
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Yksi kaveri tekee noita hommia muutamalla kymmenellä tuhannella!
YÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖK puhuu vähän mutta asiaa!
vittu tä on viisasta porukkaa. Kysymykses oli tosi asiallineen, itteeni kiinnostaa sama asia. Mut en tiedä, site nää etelä-karjan puupäät laittaa uuuuut ja oooooota.
lähin korjaamo mulla on voisalmessa ja siellä oon parikertaa käynyt, enkä mene enää mitään ei voi laittaa kun ei ole laitteita.
minkälainen korjaamo on jossa ei saa pyöränkulmia säädettyä tai jakopään remmiä vaihdettua 90-luvun yhteen yleisimmistä autoista.
auton vieminen korjattavaksi jonnekkin joutsenoon tai imatralle on liian kaukana pitäis sieltä päästä jotenkin poiskin
Lauritsalassa/Tirilässä on hyvä korjaamo ! Hitto kun en nimeä muista :D
eikö lappeenrannasta löydy edullista korjaamoa?
Karhuvuoressa olen itse käyttänyt semmonen paikka ku hevistar tai vastaava.
hevistar näyttäs olevan raskaankaluston paikka, mahtaako olla oikea paikka henkilöautolle.
Voi sinne Hevistarii viiä iha henkilöautotki korjattavaks tai katsastettavaks.
Sit on aika halpa ja hyvä paikka autokorjaamo Lensu, sinne on vaa keskustast vähä matkaa mut saaha sielt sijaisautonki.
Tiriläs on se autokorjaamo Heiskamo, mis on jotai virolaisii hommissa.
Kyllä siellä Heiskamolla on ihan suomalaisiakin ja ihan ammattimiehiä.
Heiskamo ja Hevistar