Noukanniemi Vaajakoskella

Onko kellään kokemusta hääpaikkana? Näyttää kivalta ainakin kuvien perusteella.
Mietitään lokahäitä Jyvässeudulla n. 120 henkeä.
2918
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On muitakin paikkoja JKL seudulla jossa voi häitä viettää..

Äänestä

Nykyäänhän täällä sijaitsee juhlapaikka Vehryt Nouka. Taittaa olla jkl suoaituin hääpaikka nykyään. Ite olin häissä täällä viime kesänä, ja oli kyllä ihan mielettömän upee paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kekri_ kirjoitti:

Onko kellään kokemusta hääpaikkana? Näyttää kivalta ainakin kuvien perusteella.
Mietitään lokahäitä Jyvässeudulla n. 120 henkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu