naksuva polvi

eli jooh kusuisin onko muilla tällästä: aina kun menee hitaastin kyykkyyn tai nousee ylös polvi naksuu jos näin tekee useamman kerran käy sattumaan polviin. mistä voi johtua? ja misen voisi helpottaa. ps: joskus sattuu ihan vaan kävellessä. lääkärissä oon käynny mut sieltä en saanut apua
pps: on 13v tyttö
397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla naksuu lonkka ja sattuu kun teen vastalihaksia, mutta vaan toinen. Ja mun varpaat naksuu koko ajan. Taukoamatta. Ja kovaäänisesti. Aamullakin aina kun herää niin naks naks naks, eikä se lakkaa vaikka tekisi pitempään.

Äänestä

mullakin naksuu polvet ja menee pois paikaltaan :P Yllättävän yleinen vaiva

Äänestä
  • Minullakin naksuu syy on tässä. Polveen muodustuu ilma kupla ja kun kyykkyyn menee se poksahtaa ja kuuluu Naks ja tuntuu oudolta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


polvivaivainen kirjoitti:

eli jooh kusuisin onko muilla tällästä: aina kun menee hitaastin kyykkyyn tai nousee ylös polvi naksuu jos näin tekee useamman kerran käy sattumaan polviin. mistä voi johtua? ja misen voisi helpottaa. ps: joskus sattuu ihan vaan kävellessä. lääkärissä oon käynny mut sieltä en saanut apua
pps: on 13v tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu