Pieksämäellä näitä esiintyy. Eikö täällä muka ole tarpeeksi miehiä että pitää varattuihin koskea?
miesvarkaat
miranda2
30706
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Tiijän pari ja entisissä vara parempi näköjään!
Useimmiten on niin, että jos vaimo ei hoksaa miehelle käyttöä, niin muut kyllä hoksaavat, mitä "joutilas" mies tarvitsee!!! Samoin tietysti toisin päinkin.
Ei sitä määräänsä enempää kykene mies ruiskauttelemaan! Hoitakaa rouvat kiintiö täyteen kotona tai vaietkaa seurakunnassa.
Mutta kolikolla kääntöpuolensa.Jotkut varatut miehet itse ehdottelee,että tule kun vaimo on töissä jne jne...Ja sitten esitetään muijalle puhdasta pulmusta.
Tarkista lakanasi rouva hyvä.
Me jotka näitä varattuja hyödynnetään,ollaan viisaampia kuin kuvittelette.Kuorimme kerman (ei sperman) päältä.
On se muutakin kuin seksiä se touhu.Mies maksaa , ostaa lahjoja jne. Niistä pitää nauttia.
Tuokin on niin totta.Monet miehet on kaksnaamasia.Omalle akalle esitetään uskollista ja rehtiä,mutta kun emännän silmä välttää,ollaan pokaamassa muita.
Tämä on karu totuus.
Hyi kuka haluaa toisten sukupuolitauteja:kondomihan ei tunnetusti naissankareiden käytössä ole!
Kuppaa ja visvaa niiltä saa.hyi olkohonsa.
Kokemuksen syvällä rintaäänellä vastaan tähän ketjuun sen verran, että kyllä ne yleensä ovar ne naiset jotkat väärässä petissä peuhaavat. Suatan olla vain katkera ja näppini (sydämmeni) polttanut, mutta näin ainakin minun kokemuksellani.
\o/ rok on my pitses!
kuka on pahin varas?J vai T?
Leena S
Ei. Ei. Ei.
Minä olen ja nautin siitä ;) Kusetan miehiä, en heidän vaimojaan.
SAMOIN. Ja niin ovelaa,ettei nämä pikkurouvat edes tajua tai suostu myöntämään,että miehensä on pelimies.Olen saanut vain myönteisiä asioita tällä elämääni ja en joudu katsomaan kotonani sohvaperunaa.Saan vain ne hyvät puolet käyttööni ja hyvät hetket.
Muuta en tarvitse.Ja turha on juoruta tai olla kateellinen.VAPAANA JA ONNELLISENA on parhautta elää.
On viety mies ja sanoin ei palautusoikeutta. Hyvä kun ei itse tarvinnut ongelmajätettä kuskata kaatopaikalle.
Naisia naisia antautuvaisia. Ukkomies olen ja varmaan komea naisten mielestä. Saan, kun sormia napsautan, naisen kuin naisen.
Kun on kova ja kookas kanki ja muutenkin mukava mies naisten mielestä niin panettajia on välillä jonoksi asti. Enkä ole naimisissa vaan naimisissa olevatkin naiset käyvät ottamassa kyytiä. Että silleen.
Jos aviossa ei saa seksiä,eroa! Ellei ole varakas puoliso. Rahan tai seksin takia kannattaa naia,ei muun.
Tiistai on päivä,jolloin tämä pukumies käy. Sain ruusukimpun taas. Vaimonsa on iltavuorossa.
Ei tuota miestä tarvinnu varastaa. Tuossa se nukkuu. Rouvansa sukuloimassa jossain kaukana. Mies halus teetä ja sympatiaa. Itse tarjosi itsensä.
Jokaisella on vapaa tahto lähteä tai jäädä. Ei avioliitto ole vankila. Jos kokee oikeaksi erota,kukaan ei estä.
Miten se tähkä laulaa. Hetkeksi olit mulle hupia,ventovieras harhakuvia. Kaikkea ei kannata vakavasti ajatella.
Ei kannata. Ukkomiehet ovat aika hölmöjä, kun uskovat kaikkea.... hyvä pano ja sillä siisti. En ala pestä pyykkiä, enkä ala kotienkeliksi, joten jos palveluita tahtovat pysyköön vaimonsa luona.
Sitähän ne ovat. Hyväuskoisia hölmöjä.
Hetkeksi olin sulle hupia, ja munanpäähän sain rupia. Niin se Tähkä lauloi.
voi kamala
Juuri lähti. Mukavaa taas oli kuulemma,toisin kun tulee olemaan oman tyttöystävänsä kanssa viikonloppuna :)Viikon päästä taas näemme kunnolla
Kuusysi on parasta!
Yleisesti omal akal sanotaan olet paras ja salarakkaalle haukutaan oma muija. Kaksnaamasta,mutta sivuseikka. Koko kupletin juonihan on mikä on.
Kävi roinat heittää ja lähti romanttista vkonloppua oikean kullan kanssa viettää . Sait vain limaset mällit. *nauraa
Ei.Oli täällä koko viikon ;)
Nyt on spemua joka paikassa.