Liikkuuko imatralla vielä se satulannuuhkija?
Satulannuuhkija
nuuhnuuh1
131419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kato peiliin, sieltä se löytyy
Vimpanpäälle viihdettä imatralta
http://www.youtube.com/watch?v=d3-HO93kFIU
http://www.youtube.com/watch?v=Srb8NQ1Je48
Kyllä. Tällä viikolla oli pyytänyt ystävääni kirjaston edessä katsomaan että onko pyöränsä satula oikealla korkeudella hänelle, sekä pyytänyt ottamaan aikaa kuinka kauan jaksaa hinkata jalkoväliään samaisen satulaan.
Kyseessä ilmeisesti se sama tyyppi joka hinkuu skootterityttöjen perään? Yököttävää.... Asuu muuten Ruokolahdella ko. tyyppi.
Sellasii ne savolaiset on...
luulis että kiinnostas hajun sijasta se hajun lähde, miksei hommaa viisumia ja pauki rajan taa niin ei tarttis nuuhkia satulaa vaan sais sitä itse hajun alkuperää maksua vastaan.
Tosin siellä on tuskin skootteri tyttöjä mitä ajaa takaa,mutta eiköhän sekin fantasia toteutuis sopivalla tukulla euroja.
Toivotaan että saa joskus opikseen ja saa satulasta vaikka nenätippurin:
http://www.youtube.com/watch?v=ausfcvteE_k
Ja edelleen olet siellä arkistossa penkomassa?? Kyllä pitää olla uuno ihminen !
Aloita nyt hyvä ihminen uusi juttu? vai etkö osaa?
Kesportin parkissa seurasin kun kyseinen henkilö suoritti ryhmähinkkauksen muutamaan naisten polkupyörään,satulalle istumaan ja ees taas kihnutti jalkoväliään,tyytyväinen taisi olla-DD
sielläkö se onki
Viisumikin löytyy, on nähty svetossa nuuhkimassa
Päivystää myös pääkirjaston pihalla, muun muassa.
tuolahan toi ajelee punaisella saab 9000 merkkisellä autolla....