- Joo, pidän sitten vankivaljaissa alueistolla vähän aikaa.
- Koska sä unohdat ne sinne sun alueistolle.
Tota, mikä bar-paine hektisyys tämä on?
Mennäänkö noita valjaissa?
- "Mennään jos sun, mun, turvallisuudentunne, turvallisuus vaarantuu, tai on siten vaarantumassa kuolemaa uhkaavalle, tai kuolemalla uhkaavalle, tai kuolemaa uhkana aiheuttavalle tasolle.
- "Mennään jos mun turvallisuus vaarantuu." Jonas
Näihin on varmasti abstrakti improvisaatio, jos et tiennyt.
-Ja onko tässä ehtinyt muodostua persoonallisuushäiriö, juuri abstraktia improvisaatiota koskien?
Tämä tarkoittaa vietti-järjestelmää, josta mulle ei ainakaan tarvitse olla kovinkaan vihainen, koska en valjaiden poiston takia suostu juuri mihinkään muuhun viettiisi.
- Vietti-järjestelmää esitettäessä vain läheisyydentunne ja turvallisuus tunteena ylikorostuvat imitoimisen takia. Esim. tällä alueella.
- Mitä kysyt taas?
Ne on poistettava tarvittaessa viettijärjestelmään abstraktina improvisaationa, eikä siten voi vaatia yhtään mitään, kun ei edes ymmärrä turvallisuushakuisuudeltansa, että mikä on vietti, viesti tai vaisto, joka ei näin osaa muodostaa siten arvoa edes normeista, heijasteina.
Entä näyttelijällä?
Huom. Mun ja S....n imitoiminen niihin käytetään alueistolla* valjaita.
Huom. alueistolla käytetään imitoimiseen valjaita.
- Nyt mä olen ehkä unohtanut sanoa, että mä olen 7-vuotiaana, ollut äiti,synnytyksen jälkeisinä yleiskunnon laskemisien ja/sekä lasketuttamisien kanssa. Hän voi kyllä havaita sitä muutenkin ihmetellen kehosta ja on sekaisin.
- Ja miksi teillä ei abstrakti improvisaatio ennemmin päällä?
Ethän käsitä imitoimista välineeksi abstraktista improvisaatiosta alueelta?
- Tästä ei pitäisi olla mitään haittaa, koska tästä on välineistöä myös kolmiulotteisuuden huomioiden. Jotkuthan harjoittavat yhteiskuntana uskontoa vain sillä tavalla välinein ja näin välineisiin perustuvaa uskontoa.
Miksi laskette ennen aikaisesti yleiskuntoa "synnytyksestä" uskonnolla?
- Mä saan pitää, jos sulla abstrakti improvisaatio ulkomailta.
Tarkoitatko Ookko nää Oulusta-persoonallisuushäiriötä, mitä varten saat tutkia Oulua myöten?
- Ymmärrätkö ajatusten auttamisen tason ihan selkeästi alueella?
Tämähän ei kuulu suoraan vankilan toimintaan.
- Etkö ymmärrä lainkaan tunne-arvon tai tunteiden kuten vaistomaisen kiintymyksen haittaakaan?
Nehän ovat siten aina ulkopuolisuuden, sekä ulkopuolisten ammatti-ihmisten järjestämiä.
- Ei mulla ei ole mitään tietoa persoonallisuuksista mm. etnisyyttä koskevana.
Ovatko he sitten koko ajan kohtuuttomasti valjaissa?, jatkuu normaali keskustelu...
- Pystytkö menemään tästä sairaalaan, yleensä itse?
- Pystyn, mutta en pakokauhuisen turvallisuushakuisena.
Se ei sovi siihen, koska sillä on muhun pakokauhu valjaat, mm. sen "ahtaan" tilan takia, suljetun ahdasmielisyyden takia.
- Mun pitää olla aivan läsnä ja kosketeltavissa, koska tämä ei sovi lainkaan suljetun ja ahtaan tilan takia, myöskään mitenkään ahdasmielisyytenä.
Sun ei tarvitse pitää tai osallistua ollenkaan.
- Etkö huolehdi vieläkään lapsistasi itse.
"En mää saa mennäkään synnytyksestä...." vertailee osoitellen hävyttömyytenä
- MIeliteoksensa.
Tämähän taas mielenkiintoinen on.
- Ja olet taas aivan autisti sika, koska et suljetulla.
_:D
- Mikä symbioosin lähtökohta tämä sen sijaan on?
- Entä ohjailu-eleistön toistuma tämä on?
No, en minä voi heitä muuten pitää.
- Entä mikä ohjailemisen sijoittaminen tämä on?
Sekin on hyvä kysymys.
Jossa viettijärjestelmän takia pitää osata imitoida heijasteina, eikä siksi saa paeta esim. omia ulkopuolisia tuttujaan, esim. ulkoisissa ja joskus avioliiton omaisissa olosuhteissa.
- Esim. Setan sijoittuminen Ouluun, jossa siitä ja sellaista toimintaa, joihin ketä tahansa arvostelematta ja osallistumalla itse mukaan tulla saa.
Miksi pidät valjaissa alueestolla?
Jonaksen oma häiriö
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874148Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283087No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760