Tuo LorttoMari

On oikeasti mies
591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

:D meinaatko että olis täällä vaan feikkaamassa jotain ....nettikiusattua?

Äänestä

ahaa, lisää jutun juurta, en kommentoi sulle enempää, lottamari;P

Äänestä

apuva! nyt ei kukaan usko etten mä oo lottamari!olen toi maybe5

Äänestä

skeptikot ja nettikiusatut on rasittavia tällä palstalla.min en jaksa niitä.

Äänestä

Se tiedetäänkin, että LorttoMari on mies, mutta lottamari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sano sanoneeni kirjoitti:

On oikeasti mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu