Lukekaapa ihan huviksenne nsin mitöä ihmiset kirjoittelevat esim. STS kielimatkoista, ja pohtikaa sitten haluatteko ostaa nuorellennen unelmavuoden usa:ssa!!! Unelmaa ei ole muutakuin huiojareiden hinta, ja todellisuutta kamalat rahattomat perheet maaseudun perukoilla. Varokaa tätä yritystä, googlatkaa maajahtaja mira silvonen, ja tehkää päätelmänne!!!!
Vastaukset 3
- huijatut1
Hyvät vanhemmat kirjoitukset ovat totta, minäkin ajattelin ,että kirjoitukset ovat panettelua kunnes totuus paljastui. Se paljastu niin että nuori oli käsittämättömässä pulassa maailmalla, ja joutui selvittämään kaiken itse. Sts ei tehnyt mitään, paitsi uhkaili ja kiristi ja alisti. Siitten alkoi selittely ja sts kiireet!! Loppuviimeksi tuli postissa tyytyväisyyskeyselyn vastaukset. Kukahan niihn on vastannut, henkilökuntako?! VAROKAA TÄTÄ YRITYSTÄ IHAN TOSISSAAN!
- Saman kokeneet
Myös meille paljastui ikävällä tavalla STS-Kelimatkojen epärehellinen ja moraaliton toiminta. Varoituksen sana on enemmän kuin paikallaan! Turhan monet nuoret vanhempineen tulevat petetyiksi tämän järjestön toimesta.
- Huijatut3
Emme voi myöskään suositella STS Kielimatkoja - ikävä pettymys koko järjestö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791289
- 751093
- 96967
- 48793
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72757Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko81698Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40693IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin68636- 28635
Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅47621