Ajotaito

Bemarikuskit on just niitä,jotka ei osaa ajaa autoo.Luullaan olevansa autonkuljettajia,vaikkei ole alkeitakaan hanskassa.
Suomessa on yksi ,joka osaa Bemaria ajaa:Alen.
3376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

itkeä täällä. Menisit vaan paklailemaan sitä Subaruas, voit saada vaikka leiman.

Äänestä

...Suomessa ei taida olla ketään, joka osaa ajaa suparua, tai edes ketään jota kiinnostaisi ajaa sillä...

Äänestä
  • Kerran näin yhdessä autoliikkeessä muutaman vuoden ikäisen valkoisen subarun. Voi että kun se oli kaunis, maalipinta oli kauttaaltaan ruostepilkkuja täynnä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tara kirjoitti:

Bemarikuskit on just niitä,jotka ei osaa ajaa autoo.Luullaan olevansa autonkuljettajia,vaikkei ole alkeitakaan hanskassa.
Suomessa on yksi ,joka osaa Bemaria ajaa:Alen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu