Montako tosimiestä tarvitaan vaihtamaan palanut lamppu? Ei yhtään, tosimies ei pelkää pimeää.
(Vanha mutta edelleen paras)
Montako tosimiestä...
6
2961
Vastaukset 6
- Taimak
Montako tosimiestä tarvitaan vaihtamaan keittiön lamppu? Ei yhtään, tiskatkoon ämmä pimeässä!
- sika
Montako sovinistia tarvitaan vaihtamaan keittiön lamppu?
Ei yhtään. Tiskatkoon huora pimeässä... - niinettä
sika kirjoitti:
Montako sovinistia tarvitaan vaihtamaan keittiön lamppu?
Ei yhtään. Tiskatkoon huora pimeässä...Yksi tosimies riittää vaihtamaan keittiön lampun, mutta varalamput ovat loppuneet, joten vaimo pyytää miehen tiskaamaan pimeässä.
- oikein88
niinettä kirjoitti:
Yksi tosimies riittää vaihtamaan keittiön lampun, mutta varalamput ovat loppuneet, joten vaimo pyytää miehen tiskaamaan pimeässä.
hahahahaha
- ootte kaikki väärässä
101? 1 pitää lampusta kiinni kun muut 100 pyörittää taloa
- Matkalla Maineeseen
Montako Ruotsalaista tosimiestä tarvitaan vaihtamaan lamppu.
ÖÖÖÖ. En ymmärrä kysymystä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4162001- 1831512
- 1491467
- 1231376
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244937- 113907
- 67752
- 26675
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124655