Turhaa

Mitä enemmän muita miehiä tapaan, sitä enemmän vain häntä yhtä haluan.
5108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se on hyvä että tiedät mitä nyt haluat. Ehkä voit vielä valloittaa ikäväsi kohteen sydämen ja jakaa omasi hänen kanssaa.

Äänestä
  • ja jälleen hymynaamamies luuli olevan tänkin itelleen. ihme äijä.

    Äänestä

  • kunpa saisin takaisin...

    Äänestä

Lässyn lässyn

Äänestä

Aivan samaa mieltä aloittajan kanssa!
Ja jopa hyvät puolet oikein korostuvat hänessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain turhaan kirjoitti:

Mitä enemmän muita miehiä tapaan, sitä enemmän vain häntä yhtä haluan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu