INSTA GAME POINTS

Amok

Ostin kyseisestä paikasta Xbox live pisteitä toimitus piti olla sähköpostiin ja koodia ei tullutkaan.
Sähköposti tuli jossa oli ohjeet tukikeskukseen jos tulee kysyttävää ,eivät ole vastanneet vaikka olen monta viestiä laittanut.Olen lukenut että jotkut ulkomaalaiset ovat soittaneetkin ja nauha pyörii vain ja ketään ei saa kiinni. Samoin sivujen kontakti ei vastaa viesteihin. Luottokortilla maksoin saa nähdä tuleekohan vielä isompia laskuja perässä tarvinee varmaan ottaa yhteyttä pankkiin.

ÄLKÄÄ KÄYTTÄKÖ !!!!

3

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ruurutsuuret

      Menin kans perkele tilamaan sieltä! Maksun sain hoidettua niin tuli mailia että koodit lähetetty ja katso varmuuden vuoksi roskapostikin. Ei vain oo näkyny. Soittaa en sinne viitti kun en ole oikein kielimiehiä mutta viestin koitin laittaa mutta en pääse katsomaan sen etenemistä kun pitäis tietää joku numero enkä ole sellaista saanut.

    • pelaaja2

      Rahat meni,,, siellä oli se verified by visa niin oliskohan sen kautta mahdollisuutta saada rahoja takas?

      • inshitti

        soitin pankkii ja sanoivat et pitää tehä korttireklamaatio ja rikosilmoitus ja viedä ne pankkii ni voi saada rahat takas **** mikä ruljanssi 30€ tähden mut tuohon noi kusettajat varmaan pyrkii et ei ne viitti mitää tehä maksaa vaa ........prkl.
        maksoin masterilla ja lopetin koko kortin ku ei tiiä mihin kaikkeen meni tiedot kortista....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      44
      3018
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      23
      2894
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2733
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2598
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2498
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2480
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2251
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2148
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2058
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2042
    Aihe