pisteessä.
Sekoamis
Hajoamis
3146
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mäki olen joku seko. Mies pakotti taas ajamaan ja mua alkaa aina väsyttämään ajaessa ihan kauheesti. En jaksais millään keskittyä ja sit kysyn neuvoa kokoajan, et koska mun pitää kääntyä, otanko nyt ton kaistan jne. alan törttöilee ja sit se hermostuu ja minä hermostun ja kohta ei ole kivaa ollenkaan.
Sitten on parempi pysyä tänään liikenteestä pois tai olla ainakin varuillaan, jos on noin onnettomia kuskeja liikenteessä Ukollasi ei ole yhtään itsesuojeluvaistoa jessus!
Eikä sillä ole edes omaa jarrupoljinta:-) silti luottaa minuun 100%. Välillä pitää kyllä oven kahvasta kaksin käsin kiinni. Hengissä ollaan kuitenki aina selvitty.