Hei

käynyt grönä lundissa, se on kai huvipuisto Ruotsissa? Lähde mukaan kesällä..

http://www.youtube.com/watch?v=KFmCmZuco48
6163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vaan kesällä tonne mutta näitä ihania herroja emme siellä enää tapaa...Remun kanssa vois tehdä vaikka treffit ja muistella noita upeita muusikoita :)

Äänestä

Kyllä kaikki puuhamaat on kierretty mm. Grönä Lund, Legoland ja Euro Disney. Voisihan sitä aloittaa uuden rundin kun vielä ilman rollaattoria pääsee kulkemaan. Jospa aloitettaisiin Lintsiltä :))
http://youtu.be/GYK5TLhsbo8

Äänestä

Kuulun korkeasaareen. Mennäänkö katsomaan kesällä apinoita.

Saatto mennä huti tai tulla osuma, palstan luonne.

Äänestä
  • uskaltaa lähteä voin joutua gorilla-häkkiin tai karhulinnaan.. :(

    Äänestä

  • En taida kirjoitti:

    uskaltaa lähteä voin joutua gorilla-häkkiin tai karhulinnaan.. :(

    ::D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ootko koskaan kirjoitti:

käynyt grönä lundissa, se on kai huvipuisto Ruotsissa? Lähde mukaan kesällä..

http://www.youtube.com/watch?v=KFmCmZuco48

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu