Haluan ostaa simssiin kaupunkeja voiko storesta hommata niitä ilman että tulee bugeja? :O
Mistä voi ladata kaupunkeja?
Must1kka
699
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hankin ympäristön. Nyt kun menen tekemään sinne perhettä siihen tulee sims3 lakkasi toimimasta? Miksi en voi pelata ? :(
Jos kaupunki on pelaajan tekemä, niin voi olla se sisältää huonoja ladattuja, yhden tai useamman. Toinen syy voi olla muistin puute (RAM), varsinkin kun sinulla on tullut tuota virhekoodi 12:sta jo aiemmin.
Helpoimmalla pääset kun lataat Sims 3 Crash Log Analyzer -ohjelman. Se tarvitsee vain latada, purkaa ja avata. Se yleensä kertoo syyn kaatumiseen alle 10 sekunnissa, eikä sitä tarvitse edes asentaa.
http://www.modthesims.info/download.php?t=416883
Ok, mutta mikä tuo virhekoodi 12 on? En löydä enää aiheuttani, ja luulin että sitä ei ole olemassakaan?
Virhekoodi 12 on Maailmatiedoston tallennusvirhe ja liittyy useissa tapauksissa muistiin. :)
Sitten simssini tekee nykyään niin että vaikka klikkaan yhden kerran se ottaa 2 kertaa! Mitä sille voi tehdä? :O
Siis tarkoitatko peliä vai simiä pelissä? Voitko tarkentaa?