sivuvilkku

niin maksoi delta-autos siis vain 1kpl 24e kun motonetistä saa sen alle kympillä
4310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se ei ole hullu joka pyytää,mutta joka maksaa on asia erikseen.

Äänestä
  • no ohan se asia niinki mut on deltal kyl hullut hinnat kun miettii sit olisin ymmärtänyt jos olis ollut molemmat vilkut et olis pyytänyt parilta mut yhdeltä vain niin en halua tietää enään muitten osien hintaan mut toiki oli et oli pakko ostaa sillä hetkellä ku hajos vilkun kiinikkeet nimittäin

    Äänestä

  • brava kirjoitti:

    no ohan se asia niinki mut on deltal kyl hullut hinnat kun miettii sit olisin ymmärtänyt jos olis ollut molemmat vilkut et olis pyytänyt parilta mut yhdeltä vain niin en halua tietää enään muitten osien hintaan mut toiki oli et oli pakko ostaa sillä hetkellä ku hajos vilkun kiinikkeet nimittäin

    no voihan vilkku - oli vaikealukuista tekstiä.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    no voihan vilkku - oli vaikealukuista tekstiä.

    no joskus voi käydä niinki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


brava kirjoitti:

niin maksoi delta-autos siis vain 1kpl 24e kun motonetistä saa sen alle kympillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu