AUDI VAIKEUKSISSA KIINASSA!!

AUDI JOUTUNUT KIINASSA VAIKEUKSIIN HAJUHAITTOJEN TAKIA...

EI TAINNUT MATERIAALIT OLLA KOVIN VAKUUTTAVAIA, KIVA NÄHDÄ KUINKA MYYNTI ALKAA PUTOAMAAN!!
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, Ja ei kannata saksmannien kauheesti ruveta vastaan pullikoimaan.
Loppuu pian myynti kokonaan, Ja sen jälkeen........jääköön sanomatta, Ettei joillekin tule paha mieli.

Äänestä
  • Kyllä mun audissa on jotain hyvääkin. Yhyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusessa kiinassa kirjoitti:

AUDI JOUTUNUT KIINASSA VAIKEUKSIIN HAJUHAITTOJEN TAKIA...

EI TAINNUT MATERIAALIT OLLA KOVIN VAKUUTTAVAIA, KIVA NÄHDÄ KUINKA MYYNTI ALKAA PUTOAMAAN!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu