Vastaus aspasta tulee paljon nopeemmin yleisen yhteydenottolomakkeen kautta kuin oma-saunalahden viesteillä!? Yks kysymys laitettu jälkimmäisessä jo 16. päivä, aina vaan "Odottaa", ja sivulla puhutaan JOPA 5 arkipäivän ruuhkasta! No, oon saanu vastauksia jo muualta mutta katon ihan piruuttani kauanko vielä menee..
Vanhat asiakkaat toisarvoisia?
hid - as - pa
1
124
Vastaukset
- aina vaan "paranee"
Nyt sieltä ei sitten löydy enää tota yleistä yhteydenottolomaketta ollenkaan.. vai onko menny entistäkin vaikeemmaks löytää?? Eli jos ei oo oma.saunalahti -tunnuksia niin ei pysty ottaa esim. sähköpostilla ollenkaan yhteyttä.. hienoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224266Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692745Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932421- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421629Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5451377- 571330
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961324- 761311
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196