J

Jää hyvästi ystäväiseni.
6259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ohoh? Miksikäs nyt noin? Eikös ne J ja M ole aina olleet se tämän palstan the pariskunta.

Äänestä
  • jäänyt pari jaksoa jälkeen s24-draamasta. J huomasi että S:llä on lukihärö ja petti sitä M:n kanssa kun N kuuli kaiken ja ilmoitti treffipalstalle että nyt irtoo josta B juoksi paikalle ja nyt A ihmettelee mihin kanitti koko homma ja tässä sitä ollaan..

    Äänestä

Pst.kannattaako sieltä sivusta nyt tähän aloitukseen mitään huudella.Kun ei tiedetä edes mistä kysymys.Lienee hyvinkin kahdenkeskistä.

Äänestä
  • Eikö tuommoset asiat pitäs hoitaa ihan toisaalla kun täällä.
    Täällähän näkyy nuo häiriötekijät riehuvan taas päättöminä joka viestiketjuun aivan järettömiä välihuutoja.

    Äänestä

  • No joo, myönnettäköön, ihan vitsillä ton heitin. :) Kahdenkeskisiähän heidän asiat on. Tunnen vaan sattumoisin tollasen J/M -pariskunnan ja heillä menee kyllä ihan hyvin.

    Äänestä

JT! Ei minulta. T. MR

Äänestä

Kommentoi aloitusta


(M) kirjoitti:

Jää hyvästi ystäväiseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu