Itse tyydytin itseäni aamulla, kolmen päivän tauon jälkeen. Hyvää teki laueta, ajattelin tuon kauniin naisen kasvoja, sormia, hoikkaa vartaloa ja laukesin tyytyväisenä.
Tyydytättekö itseänne, ajatellen
ihastustanne?
191092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
asustaako tää nainen itäsuomessa?
Vaan pääkaupungissa.
kerro ihmeessä lisää ;)
hiukset, en viitsi kertoa yksityiskohtia, kohde tunnistaisi heti itsensä :(
no kerro nyt jotain :) täytyy olla hyvin persoonallinen nainen,jos itsensä tunnistaa :) ja jos tunnistaa niin itse olisin ainakin äääärimmäisen immarreltu :D
Tuossa on eräs vihje.
Eikö se aiheuta sokeutta? Minä en ole ikinä tyydyttänyt itseäni.
Minä saan aamulla puoliunissani kouristuksia kun kuvittelen että ihastukseni hyväilee minua päälläni istuen, mutta kun yritän hyväillä ihastustani tämä läimäyttää minua kasvoilleni ja ei anna minun koskettaa vaikka hän itse koskettelee minua.
anonymous? Kirjoitin tuohon nikiksi "kituvamies..", mikä sekoboltsi tämä nyt on? Kuka muutti nikin?
Todellakin! Paras laukeaminen tulee juurikin ihastusta ajatellessa. Kyllä se vaan on niin seksikäs nainen.
Minäkin ajattelen kun laukean vaimoni sisään.
ajattelen ihastustani kun laukean vaimosi sisään..
Minä en muuten laukeaisi vaimoni sisään
Kyllä vain, tyydytän itseäni ja ajattelen tuota ihanaa palavasilmäistä miestä, johon olen ihastunut eroottisessa mielessä. Tämä ihastuminen on sellaista laatua, että tuntuu kuin hän tyydyttäisi minut, vaikka ei oikeasti siinä olekaan.
eikö se runkkaaminen voisi olla ihan hlökohtainen asia? jossain lehdessä oli prosentti ihmisistä jotka runkkaa itseään kesken työpäivän, ja se prosentti oli iso. Ei siinä mitää,n mutta tuli vaan mieleen että toivottavasti eivät ole missään keittiössä tms töissä..
Annan usein käden vaeltaa vartalollani ja hyväilen itseäni orgasmiin saakka. Kuvittelen ihastukseni kohteen saavan sen minulle aikaan. Tämän jälkeen olisi ihanaa kun tämä ihana J-mies kietoisi kädet ympärille ja nukahdan.
... Ja sitä tapahtuu aika useinkin :)
Kyllä se mies saa minussa aikaan ihan uskomattomia tuntemuksia....
Nytkin pelkkä ajatus hänestä riittää ja.....
on kyllä sellanen kissa tiedossa.. ;)
Tottahan toki:) Kaikki käy vain hieman liiankin helposti, mahlat ikäänkuin virtaavat voimallisena ja räjähtävä O tulee ihan hetkessä. Paras haavenäkymä on se, että hän istuu vieressäni ja saan tyydyttää häntä suullani, tuo aiheuttaa O:n aivan heti!