HD-KYYTIÄ

olisko ylivieskassa motoristia joka antaisi HDn-kyytiä kesällä,ja olisiko antaa nahkapukua lainaan,kiitos vastauksista,nim,taru
7272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko kenties legendaarinen Taru Anneli?

Äänestä

no ei olenäköjään HD-miehiä,olisko jamahamiehiä

Äänestä

Toivoisit nyt moottoripyörän kyytiä. Ei maatalouskoneen.

Äänestä

Osta oma pyörä, niin ei tarvii vinkua kyytejä !

Äänestä

on jo oma pyörä,mutta runkopuuttuu

Äänestä

Totta kai on!

Äänestä

Käviskö kyyti ilman hoota ja deetä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HD-LLÄ kirjoitti:

olisko ylivieskassa motoristia joka antaisi HDn-kyytiä kesällä,ja olisiko antaa nahkapukua lainaan,kiitos vastauksista,nim,taru

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu