O: SUOMI-HIRSIOMAKOTITALO TYP 233 MARSALKKA II

vai1

Suomi-hirsiomakotitalo Typ 233 Marsalkka II

Komea, tilava 1 1/2-kerroksinen hirsiomakotitalo TYP 233 MARSALKKA II. Normaali hinta 52.500 €. Alennus 20.000 €! Nyt tämä perustoimitus nettohintaan: 32.500 € sis alv 24 %. Säästätte selvää rahaa 20.000 €.

SUOMI-HIRSIOMAKOTITALO TYP 233 II.

Hirsitalo, josta voitte varmasti olla ylpeä.

Tämä Kartano-tyyppinen hirsiomakotitalo on 1.5 kerroksinen ja sen pinta-ala ulkomittojen mukaan 233 m² (vie rakennusoikeudesta 212 m²). Pohjaan kuuluu 8-10 huonetta keittiö katetut terassit ym.HUOM. Huonejako ja sisätilajärjestelyt on esimerkki ja rakentaja voi itse muokata sitä haluamansa mukaan, ikkuna- ja oviaukot huomioiden.

SUOMI-Hirsiomakotitalon perusrakenteena toimii tuplapontattu höylähirsi 70 x 147. Sydänhalkaistu, teollisuuskuivattu, mäntyhirsi ei juurikaan halkeile ja siksi hirsi kestää vuosisatoja. SUOMI-Hirsiomakotitalossa käytetään 225 mm sisäkoolausta ja 225 mm selluvillaa lämmöneristeenä, joka takaa seinän U-arvoksi 0.17. Tämä vastaa 0,9 metrin vahvuista hirsiseinää. Lue lisää seinärakenteesta Ekologisuus-osiosta

SUOMI-Hirsiomakotalo on helppo pystyttää. Tehdas auttaa Teitä insinööritoimiston etsimisessä, joka tekee Teille edulliseen hintaan perustuslaatan ja muiden rakenteiden lujuuslaskelmat ja rakennekuvat tonttinne maaperän sekä lumikuorma- ja tuulikuorma-vaatimusten mukaisesti. Autamme puuosien edullisen kuljetusrahdin hankinnassa tontillenne. Tarvittaessa yhteistyökumppanimme tekevät Teille talon perustuksen sekä pystyttävät talon puutyön osalta. He myös asentavat keittiökalusteet, tekevät talon sähkötyöt sekä talon lämpö- ja ilmastointityöt. Tarvittaessa he tekevät myös lakkaus- ja maalaustyöt sekä suorittavat piha-alueiden loppusiivouksen.

Varatkaa heti 20.000 € alennuksella tämä perustoimitus nettohintaan 32.500 € ! Hinta sis Alv 24 % (kyseessä on lievästi värivikainen materiaali, mikä aiheutuu auringonvalon muuttaessa nipuissa olevien hirsien pintaa). Käsiraha 50 € , maksuaikaa tarvittaessa 1,2 tai 3 kk, korko 150 € / kk.

Olkaa hyvä ja maksakaa kaupan käsiraha tehtaan tilille 506002-22790 merkinnällä: TYP 233 Marsalkka II käsiraha. Merkitkää lähetystietoihinne nimenne, osoitteenne ja puhelinnumeronne. Merkitkää edelleen mahdollinen korollinen maksuaikatarpeenne : Ma. 1, 2 tai 3 kk. Jos ette tarvitse korollista maksuaikaa merkitkää: Ma. 0 kk. Käsirahan maksamisen jälkeen lähetämme Teille kaupanvahvistuksen, arkkitehtikuvat ja kaikki muun materiaalin kirjeen välityksellä.

Ottakaa yhteyttä myyntiimme ja Tervetuloa tekemään elämänne talokaupat, jossa säästätte selvää rahaa 20.000 € !

Kysy myös myynnistämme tästä talomallista edullista vaihtoehtoa huvilakäyttöön.

Tutustu myös tarjous-osiossa Laavuvaaran muihin hirsihuvilat-, hirsimökit- ja hirsiomakotitalot- heti-toimituksiin.

TUO MEILLE HIRSITALON OSTAJA - TIENAA 300 EUROA!

Jos tiedät, että ystäväsi tai tuttavasi on etsimässä hirsirakennusta, kerro siitä meille. Mikäli kontaktisi ottaa yhteyttä meihin ja tämä johtaa kauppaan, saatte palkkioksi valintanne mukaan S-ryhmän tai Keskon 300 euron lahjakortin. Avaa lomake ja lisätiedot tästä linkistä

Lahjakortti lähetetään teille heti, kun ostaja on maksanut kaupan loppusuorituksen.

MYYNTIMME PALVELEE

Myyntimme palvelee teitä henkilökohtaisesti seuraavista puhelinnumeroista. Samalla saatte tarvitsemanne tiedot ostopäätöksenne tueksi ja voimme yhdessä kartoittaa talomallin soveltuvuutta tarpeisiinne:

050-320 2222
040-763 1004
044-320 2222
03-437 7000 också på svenska




Edulliset ja laadukkaat hirsihuvilat, hirsimökit, hirsitalot, hirsiomakotitalot, hirsisaunat, rantasaunat: www.laavuvaara.fi ja www.L1.fi
Hinta: 32500
Yhteystiedot: H.Heino P.050-2694
S.Koivusaari P.044-3202222

0

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        80
        3681
      2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        37
        3030
      3. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        79
        2867
      4. Menen nyt koisimaan

        Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
        Ikävä
        28
        2674
      5. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        19
        2615
      6. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        52
        2362
      7. Mitä tuntemuksia

        Rakkaasi ääni herättää?
        Ikävä
        19
        2057
      8. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        57
        1957
      9. Oletko uhriutuja?

        vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
        Tunteet
        58
        1806
      10. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

        Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
        Suomalaiset julkkikset
        12
        1738
      Aihe