Kertokaas kokemuksista kyseisestä ohjelmasta. Tietääkö kukaan monta kuukautta se yhen rekisteröinnin lisenssi kestää ? Sehän on ilmainen ohjelma kotikäyttäjille. Mulla toimii hyvin verrattuna Nortoniin.
Avast! 4 antivirus
4
443
Vastaukset
- Seppot
Käsittääkseni on ilmainen joten??? Toimii hyvin, ainoa pikkuasia on että se on hieman hidas mutta eihän sitä tarvitse katsella kun sillä hakee viruksia.
- fsidtuagåäd
joku versio kyseisestä ohjelmasta on 60 triali, jonka jälkeen ohjelma ei muutu maksulliseksi vaan joku ominaisuus katoaa
- jason-blue
fsidtuagåäd kirjoitti:
joku versio kyseisestä ohjelmasta on 60 triali, jonka jälkeen ohjelma ei muutu maksulliseksi vaan joku ominaisuus katoaa
virusten poistamisen pois pudotus kuulostais loogiselta.
- Arska
Olen testannut avastin virustorjuntaa reilun kuukauden ajan. Jos avatiin tekee tuotteen rekisteröinnin se toimii seuraavan 1,5 vuoden ajan ilmaiseksi. Hyvin on tuo virustorjunta toiminut, olen työni puolesta testannut erilaisia ilmaisia torjuntaohjelmia ja tuo tuntuu parhaimmalle ilmaisista ohjelmista. Se tuntuu ilmoittavan myös viruksen sisältävistä zip-pakatuista tiedostoista, jotka ovat salasanalla suojattu (tunnistus ilmeisesti sillä periatteella, että zip-tiedosto on yleensäkin salasanalla suojattu). Tuo ominaisuus tuntuu vielä aika monesta virustorjuntaohjelmasta puuttuvan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372