paras, viisain, herkin, hulluin, mahtavin, suuremmoinen, luotettava, rehellisin, aidoin.
Niin ne monet itsestään luulevat.
Niin ne monet itsestään luulevat.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Paskin tirkistelijä oot,..nyt menen ulos mämmiturpa.
Voi sinuakin mussua.
Parempi näin luulla, kuin aina aliarvostaa itseään.Ei itsekunnioituksessa ja itsetietoisuudessa ole mitään vikaa.Arvosta itseäsi äläkä aliarvioi.
Mutta kohtuudella.
niin olen narsistisen paras!!! Vihaan hävitä huonommilleni...
Olet yksinkertainen paska
oho uliuli. Mistä sinä minut tunnet? Sinä se ilmeisen paska olet, kun tuntemattomia haukut. Tosin, jos et ole päässyt eroon jostain tunteista jotain kohtaan en minä sille mitääön voi... koita selvitä.
Kiitos, olet varmaan joku muu jota haukuin, Paha olo, kun kohdellaan miten sattuu. Miten ajattelet, että muut olisivat huonompia
Se on tätä lähes narsistista ylemmyyteni tunnetta jota koen kanssa ihmisistä eli kilpailijoistani. Kavereita ei ole, kaikki ovat vain kilpailijoita jotka haluavat voittaa minut. Siksi kohtelen heitä huonompina ja tyhmempinä.
jokaisen tulisi ajatella että on maailman paras mutta voi myös hävitä ja olla väärässä.
Miksi niin katkera ja tuomitseva?
Etsin vielä sitä jotain..Siksi katkeruutta saattaa esiintyä aika-ajoin.
ei täysin rimmaa.
Pitää olla vähän hullu.
Jahas, taas näitä Tunne- ja suhdejuttuja: Vetovoima,Ihastus ja Ansat..hihhih! ; )
Olet siis ihastunut johonkin vetovoimaan joka on vienyt sinut tunteiden ansaan, ninkö?