Sanili, Fude yms. kuskit tarkistakaa etujarrulevynne ruuvien kireys, vaikka olisittekin käyttäneet määräaikaishuolloissa moposkootterinne. Itselläni eilen alkoi kuulua mopon etupäästä kummallista ääntä ja kuinkas ollakaan etujarrulevy oli löysällä ja yksi pulteista raapi jarrusatulaa, onneksi ei ehtinyt käydä kuinkaan. Asiasta saattaa olla ollut täällä puhetta... mutta kun sattui itselleni niin ajattelin varoittaa muitakin.
tarkistakaa heti !
6
991
Vastaukset
- Kiki
Jos tulee onnettomuus sen takia niin voin vaatia jopa 11000€ korvauksia tehtaalta :)
- jamppe
ainahan sitä voi vaatia,mutta luuletko että kiinan tehdas maksaa yksityiselle mitään???????????????????????? HAH!!!!!!!!!!!
- Kiki
jamppe kirjoitti:
ainahan sitä voi vaatia,mutta luuletko että kiinan tehdas maksaa yksityiselle mitään???????????????????????? HAH!!!!!!!!!!!
Kato jos menee vaikka EU:n tuomioistuimeen asti niin joko tehdas alas tai maksu...
näin so homma etenee eikä millekään yamahalle tms. mikään 11000€ ole paskaaakaan - sulta menee
Kiki kirjoitti:
Kato jos menee vaikka EU:n tuomioistuimeen asti niin joko tehdas alas tai maksu...
näin so homma etenee eikä millekään yamahalle tms. mikään 11000€ ole paskaaakaanhenki?
- Kaiken tietävä
Kiki kirjoitti:
Kato jos menee vaikka EU:n tuomioistuimeen asti niin joko tehdas alas tai maksu...
näin so homma etenee eikä millekään yamahalle tms. mikään 11000€ ole paskaaakaanYamahan Kiinan tehtailla ei ole mitään tekemistä Fuden kanssa. Helpommin saat rahat Mao Tse Tungilta.
- Perkele
Kaiken tietävä kirjoitti:
Yamahan Kiinan tehtailla ei ole mitään tekemistä Fuden kanssa. Helpommin saat rahat Mao Tse Tungilta.
Älkää jumaluta puhuko mistään korvauksia koska ette tajua niistä mitään*!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1792688- 1642509
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182187Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612063Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31729"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591444Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2041420Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2251163Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931128Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073