Mä en ainakaan kärsi merkittävistä psykooseista siis todellisuudentajun katoamisista ja tulen jotenkuten toimeen tässä yhteiskunnassa vaikka olisinkin psykoottinen. Mua ei enää jaksa paskaakaan kiinnostaa jotkut ..... psykoosit. Mä olen suht rationaalinen tyyppi ja ajattelen suht loogisesti. Antipsykoottisten lääkkeittenne kanssa voitte vaikka painua ........ pystyyn. Mä en niitä syö.
Psykoosi,en siis tajua todellisesti missä mennään ja siitä kirjoitetaan semmoisten toimesta diagnoosi jotka ehkä vielä vähemmän tajuaa tämän päivän menoa.
mitä ne sivuvaikutukset on?
2
121
Vastaukset
- KIdutettu.
Psykiatrit ovat itsekkäitä ja manipuloivia ''ammattihenkilöitä'', jotka tietysti tietävät perinpohjin kaiken mistä mikin ''häiriö'' johtuu, ja nämä ''häiriöt'' tulevat alunperin psykiatrien sairastamalta vakavalta ja vaaralliselta sairauldeta nimeltä: psykiatria. Psykiatrismi on kuoleman tiedettä, luottamukseni tähän ammattikuntaan on 0%, sen tarkoituksena on manipuloida ja alistaa ihmisiä uskomaan heidän keksimiään ''häiriöitä''.
Lähtekäämme siis kaikki alistetut potilaat vapauteen, vapauteen luottamasta näihin henkilöihin, jääkää hyvästi! Ne psykiatrit ovat vaan töissä eivätkä välitä eivätkä ehdi kuunnella potilaita tarpeeksi.Ne lääkkeet ovat hirveitä mömmöjä ja pitäisi olla parempi vaihtoehto niille lääkkeille,oikeasti!Sairaita ne ovat ne psykiatrit ja näkevät jokaisen asiakkaan vaan potentiaalisena idioottinas,jolla viiraa päässä.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1443873
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1292613- 252198
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.362088Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191658Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s321634Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291610Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?321064- 931032
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai64956