Kreetalle syyslomalla

Mikä on teidän mielestä Kreetan paras kohde?
Suunnitteilla on lähteä Kreetalle syyslomalla, mutta kohde vielä hakusessa.
4304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Riippuu ehkä mitä lomalta haluaa?

Äänestä

Rethymnon - on rantaa ja ihana, vanha kaupunki - tarpeeksi vilinää, mutta ei tungosta. Lähellä paljon kivoja kohteita. Ja lyhyt matka etelärannikolle.

Äänestä

Kiitos!
Kaipaamme lomaltamme hyviä rantoja, hieman shoppailumahdollisuuksia ja siistiä paikkaa.

Äänestä
  • Shoppailupaikat ovat Haniassa, muualla se on pienempää. Kato Stalos, Agia Maria ja Platanias ja Rethymnon alueilla on hyviä rantoja. Jokapaikasta on bussi yhteyksiä Haniaan ja hinnat ovat edulliset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Crete kirjoitti:

Mikä on teidän mielestä Kreetan paras kohde?
Suunnitteilla on lähteä Kreetalle syyslomalla, mutta kohde vielä hakusessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu