Miten saan Wlanin päälle mun Packard Bell Easynote LV:ssä(kannettava)?
Windows 8.....
Eli kun menen verkot tilaan niin siellä lukee Wlan (Ei käytössä)
Pitääkös ostaa Wlan USB-sovitin vai mitä?
Olen yrittänyt saada Wlania päälle mutta ei oikeen onnista.....
Kiitos jo etukäteen ::::)))
Wlan päälle?
aloittelija3
2
150
Vastaukset
- Kerro lisää
Oletko kytkenyt wlanin päälle? Onko sulla wlan-verkkoa?
- aloittelija3
On Wlan verkko kotona.... Ei ilmeisesti ole kytketty tuo Wlan kun näyttää mustaa läppärin reunassa.(pitäisi olla sininen) Olen kokeillut tätä. (Fn) (F3)
(F3) napissa on siis se ihme Wlan torni tai mikä onkaan.
Kiitos,,,,,,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä881755Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2731638Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2881416Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1731330- 57935
- 50908
- 66894
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em67889Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40881Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48848