Mitä mä teen mun elämälle...

My life is [x]

Siis oikeesti.. MITÄ VITTUA MÄ OON TURANNU!? Oon tälläne saakelin pullaukko, jonka sosiaaline elämä on valumassa viemäriin, koska ahistaa niin pirusti, ettei voi ees kavereitaa nähä! Oon kussu kaiken! Koulu on menny niin vituiks ku olla ja voi, ja tietenki se on se 9-lk! Välil tuntuu et pitäs heittäytyä narun jatkeeks, ku oon vaan niin säälittävä otus!

Oon laiska, enkä saa mitään aikaseks! Oon niin huono! MITÄTÖN! En oo mitään.. Koko ajan niin huono olla, ettei tiiä mitä tekis.. Haluis vaan päästä pois.. Kukaan ei tue, eikä kukaan välitä, mun olemassaolosta. Jos nyt vaan kuolisin, ei se vaikuttas kenenkää elämään.. Oon niin täys nolla.


Sori, tällanen epämääränen avautuminen, mut ei vaan oo ketään kelle puhua..

3

1561

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tomomo

      Hei. Sä olet mahtava ihan just sellasena kun oot. Jos koulu menee päin sanonko mitä, niin jos vaan päätät, että se menee paremmin, sehän menee paremmin! Ootko kuullu kymppiluokasta? Jos numerot on sen verran huonoja, niin kokeiles sitä.Ja jos kerran oot 9lk niin mikset juttele sille? Juat suahan varten se on siellä!

      Ja Voin Sanoo, itsemurha ei Auta. Voin sanoo 2 Kertaa Kokeilleena, Että Se ei kannata. On Vain Itsekästä tappaa Itsensä. Eräs Tuttuni Teki niin Ja E Tuotti Tuskaa monille ihmisille. Ja ota Tavoitteita. Älä sellasia Ihan mahdottomia. Yksi pätavoite Ja monta Pienempää.

      Toivottavasti Tästä oli Apua :)

    • Anonyymi

      mites sulla nykyään menee oletko vielä elossa?

    • Anonyymi

      lmao

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3839
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2974
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      9
      1872
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1608
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1089
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      741
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      728
    Aihe