Raahessa poliisit liivijengin tiloja tällä hetkellä,useita pidätetty.
Iso poliisioperaatio raahessa
Prätkä22
8257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kun näitä ääliöitä ratsataan. Voi kun ne vois vaan työntää omalle pikku saarelleen nahkaliiveineen kaikkineen. Tappaisivat siellä sitten itsensä sukupuuttoon niin päästäis mokomista syöpäläisistä.
Miten uutinen liittyy moottoripyöräilyyn?
juttu olisi pitänyt laittaa HarleyDavidson-palstalle.
Eikö poliiseilla ole tärkempääkin tekemistä, kuin ratsata noiden reppanoiden "kerhotiloja". Todelliset rosvot pääsee seilaa vapailla vesillä (politiikot).
syöpä yhteiskunnalle ovat nahkaliiviretardit kuin poliitikot kuitenkin. Ainakin kun puhutaan noista jengeistä mitä ratsataan vähänväliä.
Media uutisoi aina "rikollisesta moottoripyörä jengistä" jättäisivät tuon pelkän rikollisjengi ja jättäisivät moottoripyöräilijät rauhaan..
varten mopo,ei osteta hoodeeta.
Tässä miehessä on kaikki rikollisen elementit !
http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/472551/Putin yhdistetty moottoripyorajengeihin Yon sudet ovat Kremlin asialla