Alkajaisiksi?

Ovatko muutkaan niin terveitä henkisesti jos yleensä heidän henkeään näätkään arvosteltavaksi?
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

asennevammaisia ja ahdasmielisiä löytyy joka asiaan.tämä maailma on hyvin kova paikka.ja joka väittää olevansa terve niin häntä ei vain ole tutkittu riitävästi.valitaan me nyt vain seuramme tarkempaan ja opetellaan suodattamaan sontajuttuja,jookos?ei me tätä sairautta valittu mutta muuhun voimme kylläkin vaikuttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Henkikö sairas? kirjoitti:

Ovatko muutkaan niin terveitä henkisesti jos yleensä heidän henkeään näätkään arvosteltavaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu