Moi! Onko kokemuksia, kannattaako maksaa merinäköala huoneistosta enemmän? Minkälainen all inclusive?
Barcelo La Galea; Lanzarote --> kokemuksia
inka*
1306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Tuosta hotellista saattaa olla hankala saada täältä tietoa, sillä sehän sijaitsee Costa Teguisessa, joka on tuntemattomampi kaupunki suomalaisille. Costa Teguise oli aikoinaan Finnmatkoilla, mutta poistui ainakin viisi vuotta sitten heiltä. Tänä vuonna näyttää tulleen takaisin ja on myös Apollomatkoilla, joka alkoi tehdä matkoja Lanzarotelle pari vuotta sitten, mutta lieneekö edes kummallakaan tuota hotellia.
Costa Teguise on ihan mukava pikkukaupunki. Kannattaa käydä siellä katsastamassa uusi hyvä aasialainen ravintola Wok Santa Rosa.
Voit katsoa webcamia (livestream klo 10-24 sikäläistä aikaa) sieltä Las Cucharasin rannasta, joka on lähellä Barceló La Galeaa.
http://beachbar-lanzarote.com/de/webcam.html