Mopedilla seinään

Kokemuksia?
3483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juu onhan toki....meni etuhaarukka vituroilleen ja niskat nyrvähti..nyt sitten olen jalkamies ,kun pappatunturissa ei ole kun takapyorä kunnossa,,

Äänestä

On huomattava ero siinä, ajatko tiiliseinään vai lautaverhoiltuun. Toisesta tulee nirhaumia ja on kylmempi poskea vasten. Toisesta taas tulee tikkuja aivan saakelisti ja punamullalla maalatusta seinästä sotkeentuu naama ja vaatteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rauno ja Kyösti kirjoitti:

Kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu