Levillä bongattu hemaiseva kaunotar
Missä Piggy
283506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Onko tämä sen pupuporukan ottama kuva?
Hih, on se kaunis!
Ihan kuin Jordan tai pamela A.
Taitaa kuvassa juuri naputella glamourtarinoita faceen siskonsa tiliin....
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/480667_106339709563045_750245969_n.jpg
Kuvassa on nähtävissä alkoholistinaisille tyypillisiä piirteitä... Naama alkaa turvota ja näkyviin tulee pintaverisuonien katkeamia, jotka aiheuttavat punoitusta.Kammottavat silmäpussit.
Ei ole kyllä mistään hehkeästä kaunottaresta kyse.
Tuotakin tilaa saisi korjattua kun vaan ottaisi itseään niskasta kiinni ja laittaisi asiat tärkeysjärjestykseen.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/482883_106339636229719_1399217365_n.jpg
Juha ei näytä kovin nautiskelevalta ryhmäkuvassa, jossa poseeraavat sensuroitujen miesten kanssa...
Oliko Tuksu paskattanut koiransa mökin lattioille, kun köyrivien pupujen facesivulla kertovat siivonneensa paskaa?
Karsee toi nenän alla oleva turvotettu "huulialue", eipä ole onnistuneet nämä huulinosto piikitykset. Kunhan iho tuosta vähän löystyy, alkaa nainen olla tosi kammottavan näköinen, sillä naiselle juuri tuo alue ylähuulen ja nenän välissä on erittäin vaikeasti korjattavissa, sitä ei voi juurikaan kiristää, ainoa on vaan pumpata lisää täytettä, kohta näyttää lärvi ilmeisesti samanlaiselta turvonneelta, kuin "punape¤rse" apinat takaapäin.
Oliskohan kuvaa vähän manipuloitu, että on saatu "varjostettua" Tuksulle turvonneet ylä- ja alahuulet. Pientä "medianlukutaitoa", kiitos!
Tsekatkaa toi ylähuuli-nenänalusta desing, hahahaha.
Ton kokosen ylähuulen alle on varastoituna rasiallinen maksalaatikkoa ettei unohdu syödä ryyppäämisen lomassa.
Toi Johannan suuvärkki näyttää aivan samalta, kuin sen pimpero siinä yhdessä paljastavassa kuvassa.
Näiden kuvien innoittamana päätin kerätä kasvotutkielman, jota voi käyttää esimerkkinä miten ihoaan, hiuksiaan, kasvojaan jne. EI pitäisi hoitaa.. ja miten huonot elämäntavat vaikuttavat.
http://aijaa.com/T3zkyy
Onko sillä hammas suojat kuten nyrkkeilijöillä on kun tuo ylähuuli on noin kamalan näköinen?
Kammottavan näköinen, ja ajatelkaa että ikää on VASTA 34v!
Jos ei tietäisi kuka on kuvassa ja pyydettäis arvaamaan ikää ja kuka/mikä on kuvissa, niin veikkaisin että joku neljävitonen puliakka. Elävä esimerkki mitä päihteet saa aikaan.
Näyttää Homer Simpsonilta!!!!!!! XD
On siinä plikka muuttunut. Luulisi että itsekin jo tajuaisi ettei ole enää glamour- ajoissa kiinni, ikinä! Vaikka laihtuisikin, ei tuo iho ja nuo pistosten turvottamat piirteet 6 muovin pilaama oma tukka enää ikinä palaudu.
Keskittyneen ilmeen lisäksi huomaa Toivon ja Onnin esillepano maksaläikkineen, glamour-hiuskoriste sekä Tuksun turvotetut huulet.
Vaikuttaa siltä, että amorinkaarta nostamaan tarkoitetut täyttöpiikitykset ovat epäonnistuneet. Ylähuulen ja nenän välissä oleva alue on erittäin vaikeasti korjattavissa, kun iho tuosta löystyy. Kohtaa ei voi juurikaan kiristää. Ainoa konsti on vaan pumpata lisää täytettä Susanna Gärdströmin ruiskulla.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/20889_106323496231333_587105264_n.jpg
Suurennos: http://aijaa.com/aj6nxz
Onko mielestäsi yhtäläisyyttä: http://i.imgur.com/67IMTv6.jpg
Olisko tuksulla nuuskaa ylähuulen alla?
Sama hemaiseva, upea kaunotar pallokuvioisessa mekossaan Orivedellä 22.3.:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/p480x480/165437_485437254880164_1083313681_n.jpg
Minusta nuo näyttävät enemmänkin soikioilta...
Tuksu löysi Orivedeltä itselleen köyrivän pupun:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=107071976156485&set=a.107071856156497.1073741830.100005610484005&type=1&theater
Niin herkkää
kumipallona luokses pompin taas....
Tuksuhan on kuin Tapolan Mervin kaksoisolento :D Varsinkin tuossa kuvassa mikä on suurennettu (se nettisurffailukuva).
Kyllä yhdennäköisyyttä on, totta.
Köyrivät Puput, 4 tuntia sitten Facebookissa:
"ihmiset jotka ny oikeesti haluaa tietää kaiken reissusta, saa soittaa 0417003639"
Joo aika komee Aple .... namskis