Järkyttävää kuivan muovitukan eestakaisin huiskimista!

Ja laulun sanatkin olisi voinut ensin toki opetellla :D

http://www.youtube.com/watch?v=P-lyqRhzJng
10952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Minusta Johannalle sopisi paremmin ns.polkkatukka.

Äänestä
  • No ei kai tommoselle pallinaamalle sovi polkkatukka..

    Äänestä

  • polkkako kirjoitti:

    No ei kai tommoselle pallinaamalle sovi polkkatukka..

    en tiedä

    Äänestä

Suurin osa ihmisistä tuskin ilkeävät edes katsoa näitä. Ainoastaan netin ihmeellinen maailma pitää tuota naista tuskaisesti hengissä. Karmeaa kitumista. Onko tuosta enää juttua missään muualla, kuin im:ssa, seiskassa ja metropolissa? Paperilehdissä nyt ei ainakaan.

Äänestä

Aerto taitaakin olla ainoa joka ymmärtää ja osaa sitä käsitellä? Siitäkös kumpuaakin tuo viha-rakkaus-suhde,kun ei toinen ole enää kiinnostunut?Eli vanhan sanonnan mukaan:rakkautta se on vaikka tikulla silmään pistää.

Äänestä
  • Voi hyvä luoja... Siis ensinnäki mite kehtaa noin paljastavassa asussa pyörii tuol ku tota ylimäärästä rasvaa on aikas paljo.. Ja noi hiukset.. Ja muuteki omasta mielestäni koko ihminen on niin ällöttävä että.. Maailman turhin julkkis

    Äänestä

Eipä kärsinyt kuunnella kuin hetki tuota "laulua"

Äänestä

Sori, muttei myötähäpeästä johtuen pysty katsomaan kuin 54 sekuntia

Äänestä

... aikamala, mikä esiintymisasu tuolla avauksen videolla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


---------- kirjoitti:

Ja laulun sanatkin olisi voinut ensin toki opetellla :D

http://www.youtube.com/watch?v=P-lyqRhzJng

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu