Naisten seksimatkat

Olen mielenkiinnolla seurannut "herrojen" kirjoittelua Thaimaan seksimatkoista. Voisivatko kanssasisaret valaista parhaista seksimatkakohteista naisille. Erityisesti sellaisista, joissa ei keski-ikäinenkään tytteli jäisi ilman.
159700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Eikös tuolla ole myös naisten kirjoituksia kyseisestä seksikohteesta?

Äänestä
  • Olen kyllä käynyt Turkissa ja testannut paikalliset äijät - karvaisia ja pienet munat.

    Äänestä

  • Mirkku kirjoitti:

    Olen kyllä käynyt Turkissa ja testannut paikalliset äijät - karvaisia ja pienet munat.

    Suomalainen onkin isompi. Eikä nii karvanen...
    Ja paljo puhtaampi!

    Äänestä

  • Mirkku kirjoitti:

    Olen kyllä käynyt Turkissa ja testannut paikalliset äijät - karvaisia ja pienet munat.

    "Olen kyllä käynyt Turkissa ja testannut paikalliset äijät - karvaisia ja pienet munat.

    sinun pitää käydä tuolla:

    http://www.megacockcravers.com/main.htm?id=


    VAROITUS: SISÄLTÄÄ EPÄSIVEELLISTÄ MATERIAALIA!

    Äänestä

ehdottomasti turkki ja kreikka.. turkissa saa munaa kuka vaan:) kannattaa olla kuitenkin varovainen..ja käyttää ehkäisyä...jos ei yhdenillan juttuja halua niin romantikkoja löytyy myös...onhan niitä kestäviäkin rakkauksia löytyny turkista!!

Äänestä
  • Kertoo jo paljon kirjoittajasta jos sanoo, että Turkissa saa kuka tahansa!!!!!!!!!

    Äänestä

kannattaa matkustaa niissäkin merkeissä.Hotellien tarjoilijapojat pitävät hyvää huolta naisista ja onhan siellä yllinkyllin tarjontaa muuallakin.

Äänestä
  • Taitaa olla kovin pieni?

    Äänestä

  • entäs kirjoitti:

    Taitaa olla kovin pieni?

    hei matkusta Taiwaniin.Jai suomi pojatkin toiseksi kun Taiwanilaisiin verrataan.Elamani suurinta sain ihanalta kiinalaiselata.Ja ne on aivan hulluna suomalaisiin vaalea verikkoihin.Siniset silmat ja vaaleat hiukset is a must!Ne on kohteliaita siisteja ja saat suurinta.Good luck!

    Äänestä

  • entäs kirjoitti:

    Taitaa olla kovin pieni?

    Onks peniksen koko,muka maanosasta kiinni?

    Äänestä

  • Peenis kirjoitti:

    Onks peniksen koko,muka maanosasta kiinni?

    Kokeile, niin tiedät.

    Äänestä

En ole saanut oikein kunnon vastauksia kysymykseeni. Voisiko joku ystävällisesti kertoa seksimatkakokemuksistaan.

Äänestä
  • Sieltä löytyy juttua jos jonkinmoista. Jos ei kelpaa, osta sexilehti.

    Äänestä

Muistan jostain lukeneeni, että Gambia olisi brittiläisten naisten seksikohde. Siellä siis miehille kai sitten pitää maksaa jopa palveluistaan eikä kyseessä ole ns. turkkimeininki jossa rantaleijonat "hurmaa ilmaiseksi".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mirkku kirjoitti:

Olen mielenkiinnolla seurannut "herrojen" kirjoittelua Thaimaan seksimatkoista. Voisivatko kanssasisaret valaista parhaista seksimatkakohteista naisille. Erityisesti sellaisista, joissa ei keski-ikäinenkään tytteli jäisi ilman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu